Koltuk Nasıl Yıkanır

Atlas halı yıkama kurulduğu yıl itibariyle işini en üst düzeyde yapan kadrosu ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firma olarak kullanılan ekipmanlar son teknolojiyi takip eden cihazlardır. Atlas yıkama yenilikçi ve güncel bir yapıya sahiptir. Ekipmanlar ile yıkama, kurutma ve akabinde paketleme hizmetleri vermektedir. Faaliyet içerisinde bulunduğu yıllardan beri sağladığı güven ve verdiği hizmet firmayı sektörde öncü konuma getirmiştir.

  Titiz bir şekilde uygulanan yıkama ve kurutma işlemleri sonrası ücretsiz servis hizmetleri verilmektedir. Diyarbakır ve çevresine hizmet götüren firma, ağını gün geçtikçe geliştirmektedir. Atlas halı yıkama 12 ay boyunca hizmetini sürdürmektedir. Bu sayede temizlenmesi gereken ürünler beklemek zorunda kalmayacaktır. Diyarbakır Atlas yıkama olarak en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak vizyonlarını oluşturmaktadır.

  Atlas Yıkama Hangi Hizmetleri Sağlar? 

  Yıkama ve temizleme ile ilgili birçok alana dokunan firma tüm işlerini aynı kalitede yapmaktadır. Sunulan hizmetler; halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama ve kilim yıkama şeklindedir. Atlas halı yıkama temizlik hizmeti ile beraber tüm ulaşım servislerini ücretsiz sağlamaktadır. Servis araçlarının tamamı firma logosunu barındırmaktadır. Hizmet verilen alanlarda sağlanan memnuniyet firmaya her zaman olumlu dönüşler sağlamaktadır.

  Koltuk Temizliği Hizmeti Hakkında

  Atlas halı yıkama, Diyarbakır koltuk yıkama alanındakusursuz temizliğin adresidir. Detaylı ve ince noktalarda uygulanan buharlı koltuk temizliği hizmeti verilmektedir. Antibakteriyel olan deterjan ve sabunlar ile sağlık kıstası dikkate alınmaktadır. Atlas halı yıkama profesyonel anlamda sağladığı temizlik hizmetini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Yılların getirdiği deneyim ve kalifiye çalışanların eşliğinde tüm alanlarda memnuniyet sağlanmaktadır.

  Temizliğin önemi her alan her eşya için büyüktür. Müşterilerin bu konuda seçici davranmaları kendi yararlarına olmaktadır. Sektörde isim kazanmış ve markalaşmış firmalar ile çalışılması faydalı olacaktır. Her ürüne olduğu gibi koltuk için de uygulanacak işlem farklıdır. Firmamız Diyarbakır koltuk yıkama alanında; koltuk kumaşına uygun olacak malzeme ile işlemini gerçekleştirmektedir. Koltuğun tepeden tırnağa temizlik malzemesi ile buluşması önemlidir.

 Uygulanan deterjan uygulaması sonrası yapılan vakum ile kirli su koltuktan dışarı atılır. Bu sayede hastalık ve alerji durumlarından kurtulmuş ve steril bir koltuğa yeniden sahip olmuş olacaksınız.