Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikaları

Hala mücadele ettiğimiz ve tehlikenin geçmediğini bildiğimiz corona virüsü salgını ile tüm dünya gibi bizler de mücadele etmekteyiz.

 Bu süreçte başta hekimler olmak üzere bütün uzmanların dile getirdiği, corona virüse karşı temizliğe önem verilip hijyene dikkat edilmesi gerektiğidir. Kişisel bakım veyahut evlerimizin günlük temizliği tam bir temizlik için yeterli olmayabilir. Temizlik şirketlerinden yararlanmak doğru bir adım olacaktır.

  Neden Profesyonel Temizlik Hizmeti Alınmalıdır?

  Temizlik şirketleri son teknolojiyi kullanırken kaliteli ve uygun deterjanla temizlik yapmaktalar. Atlas Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bizler Diyarbakır halı yıkama fabrikaları arasında lider firma olmaktan gurur duymaktayız.

  Temizlik Şirketlerinin Önemi Ve Atlas Halı Yıkama Fabrikasının Halı Yıkama Prosedürü Hakkından

  Tüketicilerimiz temizlik şirketlerini iyice araştırarak halılarını temizlik için teslim etmeliler. Maalesef bazı firmalar bir kova su ve en kalitesiz hatta sağlığa bile zararlı olabilecek deterjanla sözde temizlik hizmeti vermekteler. Bizler Atlas Halı yıkama şirketi olarak Diyarbakır halı yıkama fabrikaları arasında favori ve işinin ehli bir firma olarak sizlerle halı yıkama aşamalarını paylaşmak istiyoruz:

 - Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Fabrikamızın özel araçları ile evinizden halılarınızı teslim almaktayız.

 - Fabrikaya gelen halılarınız özel bir kodlama sistemine dahil edilerek kod almaktadır. Buşekilde herhangi bir karışıklık ihtimali ortadan kalkmış olmaktadır.

 - Yıkama makinesine alınmadan evvel halılarınız özel makinelerde toz ve kirlerinden iyice arındırılmaktadır.

 - Tozdan arındırılan halınız yıkama makinesine alındığında son derece hassas makineler halınızın dokusuna göre uygun deterjanı kendisi tespit etmektedir.

 - Uygun deterjanla makinede halınız yıkanırken UV ışınları sistemi ile de halılarınız mikroplardan temizlenmektedir.

 - Sıkma makinesinde yaklaşık suyunun %95- % 97 sinden arındırılan halınız bu kez de hem havalandırılmak hem de tamamen kurutulmak amaçlı olarak asılmaktadır.

 - İyice hijyenik olarak temizlenen halılarınız son model ambalajlama makinelerinde paketlenmektedir.

 - Paketlenen halılarınız özel araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin adresine teslim edilmektedir. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.