Koltuk Yıkama

Atlas halı yıkama fabrikası Koltuk yıkama hizmeti.

<br><br><br><br><br><br><br><br>
#atlashaliyikama21 #haliyikama #diyarbakirdahaliyikama #diyarbakir<br><br><br><br><br><br><br><br>
 #halıyıkama #carp

Atlas halı yıkama fabrikasında yerinde koltuk yıkama hizmeti. Koltuk yıkama hizmetlerinde söz konusu kaliteli bir koltuk yıkama ise doğru adrestesiniz. En ince detaylara kadar,anti bakteriyel deterjanlar ile  buharlı  koltuk temizliği yapılmaktadır.Buharlı sistem ile koltuğun her köşesine nüfuz eder bakteri ve toz akarlarını kökünden yok etmekteyiz. Endişelenmenize gerek yok biz varız. Kaliteli temizlik hizmeti bir telefon kadar yakın size.

 Pandemi, yani corona virüs salgını bir kez daha tüm dünyaya ve insanlığa temizliğin önemini ve sağlık için hijyenin anlamını hatırlattı. Görüldü ki, sağlık için de temizlik ve hijyen şarttır. Profesyonel ve steril bir hizmet anlayışı ve uygulaması gerekmektedir. Bu nedenle de temizlik hizmetini profesyonel temizlik şirketlerinden almak zorunludur.

  Neden Profesyonel Temizlik Şirketi?

  Temizlik şirketleri temizlik konusunda profesyonelleşmiş kuruluşlardır. Hem son teknolojiyi hem de kaliteli temizlik malzemesini kullanarak derinlemesine temizlik yapan şirketlerdir.

 Diyarbakır ilimizde Atlas Halı yıkama firması müşteri memnuniyetini ilke edinerek değerli vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Halı yıkama konusu özen ve dikkat isteyen bir alandır ve Atlas Halı Yıkama Fabrikası bu konuda Diyarbakır koltuk yıkama olarak önder bir şirket konumundadır.

  Koltuk Yıkamada Temizlik Şirketlerinin Önemi Ve Koltuk Temizliği Aşamaları Hakkında

  Birçok firma koltuk yıkama yaptığını ileri sürmektedir. Ne yazık ki vatandaş olarak bu konuda çok seçici davranmanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bazılarının halı yıkama yöntemi şöyledir. Bir kova suya bilinçsiz biçimde deterjan koyar ve bu  deterjanlar çoğunlukla piyasada " kir çöz " denen agresif ürünlerdir. Soğan çuvalı malzemeden yapılmış süngerimsi bir şeyle bu karışımı koltuklarınıza yayarlar ve sonra düşük vakumlu makine ile çekerler. Halı yıkama işlemini bitirirler. Elbette bu kabul edilebilir bir halı yıkama yöntemi değildir.

 Bizler Diyarbakır koltuk yıkama olarak şu şekilde kıymetli halılarınızı özenle yıkamaktayız:

 - Koltuk kumaşınıza uygun oksijen bazlı temizlik malzemesini tespit ederiz. Bu deterjan döşemenin dibine kadar temas eder ve kirleri temizler.

 - Dipte parçalanan kirler aktif oksijen sayesinde kumaş yüzeyine çıkar.

 - Makinelerimizde püskürtme ve yıkama işlemi aynı anda yapılır. Önce püskürtme ardından vakum işlemi yapılır.

 - Bir yandan da kirli suyu pis su tankına aktarır.

- Bu şekilde sağlığa zararlı olmayan, alerji yaratmayan kaliteli deterjanlarla ve uygun teknik donanımla koltuklarınızda derinlemesine temizlik yapar ve hijyeni sağlamış oluruz.

https://www.youtube.com/watch?v=nrMLA032VFo