Yorgan Ve Battaniye Yıkama

Atlas halı yıkama fabrikası Yorgan ve battaniye yıkama hizmeti.


#atlashaliyikama21 #haliyikama #diyarbakirdahaliyikama #diyarbakir<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>
 #halıyıkama #carpet #atlashaliyikama21 #haliyikama #hijyen #canlırenkler<br>

Temizliğin sağlıkla ilişkisini artık anlamayan kimse kalmamıştır. Bütün dünya pandemi ile mücadele ederken işin ehli hekimler ve diğer bilirkişiler altını çize çize temizlik ve hijyene uyulması bu salgın ile başa çıkabilmenin tek yoludur demişlerdir.Sadece kişisel temizliğimizi yapıyor olmamız yetmiyor. Sadece yaşadığımız alanları temizlememiz yeterli değildir. Çalıştığımız mekanlarda temizlik konusunda titiz olmamız da yetmeyecektir.

 Neden Profesyonel Temizlik Hizmeti Alınmalıdır?

" Temizlik ve hijyeni "  bir iş alanı olarak gören bu alanda çalışan pek çok şirket mevcuttur. Bu firmalar yurdumuzun her yerinde çalışmaktalar. Gerektiğinde bu profesyonel temizlik şirketlerinin hizmetlerinden yararlanmak zorunluluktur. Çünkü bu firmalar en son teknolojiyi kullanırlar. Hijyenin farkında olarak kaliteli temizlik malzemeleri kullanırlar. Ekipleri işini bilen uzman kişilerdir. Atlas
 Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler, diğer hizmetlerimizin yanında Diyarbakır yorgan yıkama alanında da öncü firma konumundayız.

 Temizlik Şirketlerinin Önemi Ve Atlas Firması Olarak Yorgan Yıkama Sürecimiz Hakkında Bilgilendirme

  Siz kıymetli müşterilerimiz lütfen eşyalarınızı yıkama firmalarına teslim etmeden önce etraflıca araştırma yapınız. Ne yazık ki, bazı şirketler son derece ilkel asla standartlara uygun olmayan malzeme ve yöntemlerle sözde temizlik hizmeti vermekteler. Bırakın halı, kilim ya da yataklarınızın temizlenmesi bu yolla hastalık ve mikrop kapmanız bile olasılık dahilindedir.

 Bizler Atlas Halı yıkama Fabrikası olarak sizlere Diyarbakır yorgan yıkama konusunda da en üst seviyede hizmet vermekteyiz. Yorgan yıkama sürecimiz:

 - Evinizden aldırdığımız yorganlarınızı önce toz ve kirden temizliyoruz.

 - Yıkama makinelerine aldığımız yorganlarınızın yıkanacağı deterjan türünü hassas teknolojik makinelerimiz kendileri tespit etmektedir.

 - Yorganlarınız yıkanırken bu esnada UV ışınları ile mikroplardan da arındırılmaktadır.

 - Yıkanan yorganlarınız kurutma makinelerinde kurtulmaktadır.

 - Son olarak da serilerek iyice kurutulması sağlanan yorganlarınız son model ambalajlama makinelerine gönderilmektedir.

 - Bu makinelerde paketlenen halılarınız araçlarımızla adresinize teslim edilmektedir. Bizlere teslim ettiğiniz yorganlarınızın iç malzemesine uygun doğal içerikli özel yıkama deterjanları ile yıkayarak yorganlarınızın zarar görmeden temiz ve hijyenik olmasını sağlamaktayız. Makinelerimizde her türlü malzemeye uygun yıkama ve kurutma programı bulunmaktadır. Sağlıklı uyku ve sağlıklı yaşamın devamı için yorganlarınızın periyodik aralıklarla yıkanması ve profesyonel makinalarda kurutulması gerekmektedir.

Atlas halı yıkama fabrikası,yorgan ve battaniye yıkama hizmeti. Yorgan ve battaniyeleriniz sanayi tipi makinelerle ve kaliteli şampuan ve yumuşatıcılar eşliğinde yıkanır.Kurutma aşaması yorgan battaniye yıkama hizmetinde önemli bir yere sahiptir. Tam kurutma sağlanamazsa hijyenik olması için yapılan tüm çalışmalar boşa gidecektir. Yıkama aşaması kadar önemli olan kurutma aşamasında makinelerimiz yorgan ve battaniyenin malzemesine uygun olacak şekilde ayarlanmakta olup, yün, pamuk gibi özel ve özenli yıkanması gereken dolguların zarar görmemesi sağlanmaktadır.