Kilim Yıkama

Atlas halı yıkama fabrikası Kilim yıkama hizmeti.

<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>
#atlashaliyikama21 #haliyikama #diyarbakirdahaliyikama #diyarbakir<br><br>+-kucuktur-

Atlas halı yıkama fabrikasında kilim yıkama işlemi. Kilimler halılara göre daha hassas yapıya sahiptirler. Kök boyası ile boyalı olan kilimler renk sabitleyici kullanılmadan yıkanmamalıdır. İpek karışımlı veya ipek olan kilimler normal halı yıkama şampuanları ile yıkanırsa büyük ölçüde zarar görür.  Yıkamaya alınmadan önce,türüne ve dokumasına göre ayrılıp önce toz alma sonra ön yıkama ve tam yıkama işlemi görmektedir. Kurutma ve havalandırmadan sonra el değmeden dezenfekte işlemi ile birlikte paketleme yapılmaktadır. 

Corona virüs tüm insanlığa temizliğin önemini bir defa daha hatırlatmış oldu. Sağlık için temizlik ve hijyen şarttır. Bunu pandemi döneminde işin uzmanı doktorlar ve diğer ilgililer yüksek sesle ve tavsiye olarak dile getirdiler.

 Neden Profesyonel Temizlik Şirketi?

 Bu işi meslek haline getirmiş olan temizlik şirketleri son teknolojiyi ve en kaliteli temizlik malzemelerini bilinçli bir biçimde kullanırlar. Temizlik şirketlerinin personelleri bu işin uzmanı çalışanlardır.

 Ülkemizin hemen hemen her yerinde faaliyet gösteren temizlik şirketleri vardır. Diyarbakır ilimizde ve ilçelerinde hizmet veren Atlas Halı Yıkama Fabrikası bu anlayışla çalışan lider şirkettir.

 Atlas Halı Yıkama Fabrikası müşteri memnuniyetini esas alan ve kaliteli hizmet veren bir firmadır. Atlas Halı Yıkama Fabrikası bu yörede aşırıcı sıcak yaz aylarında halının yerine kullanılan kilim konusunda Diyarbakır kilim yıkama alanında da hizmet vermektedir.

 Kilim Yıkamada Temizlik Şirketlerinin Önemi Ve Kilim Yıkama Temizliğinin Aşamaları


 Bazı halı yıkama şirketleri ne yazık ki olması gereken biçimde bir temizlik yapmamaktalar. Bir kova suya kalitesi düşük bazen de sağlığa uygun olmayan deterjanla gayet amatörce sözde kilim yıkama hizmeti vermekteler.

 Bu nedenle kıymetli müşterilerimizin bu firmaları iyice araştırarak eşyalarını yıkatmak üzere teslim etmelerini önemle vurgulamak isteriz. Atlas Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler Diyarbakır kilim yıkama konusunda kalite standardımızdan ödün vermeden yıkama yapmaktayız:

 - Evinizden özel aracımızla aldığımız kilimleriniz fabrikaya girdiği anda karışmayacak şekilde özel kod almaktadır.

 - Yıkama makinesine geçmeden önce özel işlemle tozlarından arındırılmaktadır.

 - Yıkama makinesinde dokusuna uygun deterjanla yıkama işlemi yapılırken,

 - Makinede bulunan UV ışınları kilimlerinizdeki mikropları yok eder.

 - Yıkanan kilimleriniz kuruma makinesinde kurutulur.

 - Kurutma sonrası kilimleriniz ayrıca asılarak hem havalandırılır hem de iyice kuruması sağlanır.

 - Son teknolojik ambalajlama makinelerinde kilimleriniz paketlenir ve özel araçlarımızla siz değerli müşterilerinize adresinizde teslim edilir.