Blog

Halı Yıkama Aşamaları

Halılar renkleri, cinsler ve ebatları yönünden birbirlerinden ayrılmaktadır. Birbirlerinden farklı ürünlerin aynı şekilde ve aynı malzemeler ile yıkanması mümkün değildir. Bu durumdan farklı halı yıkama aşamaları ortaya çıkmaktadır.

Devamı...

Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır

Halı temizliği her ortamda yapılamayacağı gibi her malzeme ile de yapılamaz. İlk olarak tecrübeli bir firmadan yardım alınmalıdır. Halı temizliği nasıl olmalıdır için bazı maddeler adım adım uygulanmalıdır..

Devamı...

Diyarbakır Yatak Yıkama

Bugün hala mücadele ettiğimiz küresel corona virüs salgını tüm insanlığa temizliği hatırlattı. İşin uzmanları bile virüse önlem olarak temizliğe dikkat edilmelidir tavsiyesinde bulundular.

Devamı...

Diyarbakır Halı Yıkama Fiyatları

Pandemi olayı bizlere ve tüm dünyaya temizliğin önemini hatırlattı adeta. Sağlık için temizliğin önemini bizzat doktorlar ve diğer uzmanlar vurguladılar. Halen de covid 19 salgın hastalık tehlikesi geçmiş değil bütün insanlık kitlesel ölümlere sebep olan bu salgın ile savaşını sürdürmektedir.

Devamı...

Diyarbakır Halı Yıkama Fabrikaları

Hala mücadele ettiğimiz ve tehlikenin geçmediğini bildiğimiz corona virüsü salgını ile tüm dünya gibi bizler de mücadele etmekteyiz.

Devamı...

Battaniye Nasıl Yıkanır?

Devamı...

Halı Yıkamanın Bitmeyen Faydaları.

Devamı...

Halılarımızı Ne Kadar Sürede Yıkamalıyız?

Devamı...

Halıdaki Meyve Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Devamı...

Temizlenmeyen Halılar Korona Virüse kapı Açıyor!

Devamı...

Koltuk Nasıl Yıkanır

Devamı...